Nautilus Purjetamiskool tegutseb Kalevi Jahtklubi juures alates 2007. aastast. Põhitegevus on täiskasvanutele purjetamise õpetamine. Lisategevusena mootorpaadi õpe, huvisõidud Tallinna lahel ning purjetamisreisid Vahemerel ja kaugemal.

Purjetamine Kreekas 22.05-29.05.2021 >>

Loengud, seminarid, töötoad

Väljaspool navigatsiooniperioodi toimuvad loengud purjetamise- ja navigatsiooni alustest, kaarditöö praktikumid, merendusalased seminarid ning töötoad.

Vaata lähemalt

Praktilised purjetamiskoolitused

Purjetamiskursused algajatele ja edasijõudnutele, ettevalmistus avamerepurjetamiseks ja võistlusteks, laupäeviti praktikasõidud Tallinna lahel, purjetamislaagrid ja kaugsõidud.

Vaata lähemalt

Mootorpaadi juhtimine

Praktiline kiirpaadi käsitsemine aluse silda kinnitamisest optimaalsete juhtimisvõteteni, ohtudest hoidumine, veesolija päästmine.

Vaata lähemalt

Huvisõidud Tallinna lahel

Huvisõidud jahi või kaatriga. Tallinna panoraam ja sadamad, Naissaare külastamine, Aegnale ujuma, päikeseloojang Tallinna lahel, hülgevaatlus, piknik merel.

Vaata lähemalt

Purjetamisreisid Vahemerel ja kaugemal

Korraldame igal sügisel ja kevadel purjetamisreise erinevate Vahemere maade vetes, mõnikord ka kaugemal. Need sõidud sobivad hästi puhkuseks, lisaks pakuvad mitmekülgseid praktiseerimiskavõimalusi purjetamishuvilistele.

22-29. mail purjetame Kreekas.

Vaata lähemalt

Muud teenused

Kokkuleppel jahtide üleviimine kliendi sihtsadamasse, kapteni teenus, privaatkoolitused, jahtide häälestamine ja tehnilised konsultatsioonid.

Asukoht